top of page
  • CzechBio

Asia Summit on Global Health 2023

Konference, která je zaměřená na inovace, investice a nové technologie v oblasti zdravotnictví, kterou společně pořádá vláda administrativní oblasti Hongkong a Rada pro rozvoj obchodu v Hongkongu (HKTDC). Na summitu se setkají zúčastněné strany – od regulátorů přes odborníky na zdravotnictví až po renomovanou akademickou oblast a vlivné obchodní lídry, spolu s průmyslovými hráči.


Téma: Nová koncepce budoucnosti – globální zdravotní problémy a inovace v oblasti zdravotní péče pro podnikání a investiční příležitosti v Asii


Na specializovaném výstavním prostoru InnoHealth Showcase se mohou setkat inovativní start-upy/vlastníci projektů s investory z celého světa a nalézt tak investiční příležitosti a jak spolupracovat v sektoru zdravotní péče.


ASGH Deal- Making je jedinečná online platforma pro získávání obchodů, propojující investiční prostředky s projekty v oblasti zdravotnictví.

V případě Vašeho zájmu o účast nás, prosím, kontaktujte. Máme k dispozici sponzorované programy pro návštěvníky při fyzické účasti na veletrhu HK, tak také online účasti na veletrhu.


HKTDC Prague Consultant Office

Tel.: +420 233 323 514

Mobil: +420 733 640 663


Comentários


bottom of page