top of page
  • CzechBio

Medical and Healthcare Fair & Asia Summit on Global Health 2024

Jménem HKTDC bychom Vás rádi srdečně pozvali k účasti na nadcházejících událostech, které se konají společně a týkají se oblasti zdravotnictví:


1) Medical and Healthcare Fair 2024 (16.5. – 18.5.2024) – proběhne 15. ročník veletrhu zaměřeného na medicínskou a zdravotní péči a produkty s tím spojené, na kterém se potkáte s více než 300 světově významnými vystavovateli. Mezi hlavní výstavní obory, které budou zastoupeny jsou např. biotechnologie, vybavení nemocnic, rehabilitační pomůcky a pomůcky pro péči o seniory, zdravotnické potřeby, svět wellness, laboratorní vybavení atd. Veletrh se bude konat v hybridní podobě (online i fyzicky), v případě Vašeho zájmu o účast nás, prosím, kontaktujte (máme k dispozici sponzorované programy pro návštěvníky při fyzické účasti na veletrhu HK, tak také online účasti na veletrhu.Medical 2024_Fact Sheet (EN)
.pdf
Download PDF • 65KB


 

2) Asia Summit on Global Health 2024 (16.5.-17.5.2024) – konference, která je zaměřená na inovace, investice a nové technologie v oblasti zdravotnictví, kterou společně pořádá vláda administrativní oblasti Hongkong a Rada pro rozvoj obchodu v Hongkongu (HKTDC). Na summitu se setkají zúčastněné strany - regulátoři, odborníci na zdravotnictví, renomovaná akademická oblast, vlivní obchodní lídři, start-upy - spolu s průmyslovými hráči.ASGH 2024_Factsheet
.pdf
Download PDF • 179KB


Téma: Innovation.Inclusion.Impact. 

Na specializovaném výstavním prostoru InnoHealth Showcase se mohou setkat inovativní start-upy/vlastníci projektů s investory z celého světa a nalézt tak investiční příležitosti a jak spolupracovat v sektoru zdravotní péče. ASGH Deal-making je jedinečná online platforma pro získávání obchodů, propojující investiční prostředky s projekty v oblasti zdravotnictví.


K dispozici máme pro zájemce na ASGH omezený počet volných vstupů. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.


 

HKTDC Prague Consultant Office

Head of HKTDC for CZ & SK

Na Kocínce 3, Praha 6

Czech Republic

tel +420 233 323 514

mob +420 733 640 663Comments


bottom of page